• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Stary Rynek w Rzepinie zmienia swoje oblicze!
15 2018

Stary Rynek w Rzepinie zmienia swoje oblicze!

Niespełna dwa miesiące temu została podpisana umowa na rewitalizację Starego Rynku w Rzepinie. Pierwsze prace rozpoczęły się 13 kwietnia. Co udało się zrobić w tym czasie?
Wykonano wycinkę drzew, całkowicie rozebrano centralny plac Starego Rynku oraz rozpoczęto budowę parkingów w obrębie tego placu przy ul. Bohaterów Westerplatte. Usunięta została kostka brukowa z ul. Inwalidów Wojennych i częściowo z ul. Kościuszki. Rozpoczęta została też budowa kanalizacji deszczowej oraz wykonane zostało okablowanie energetyczne.
Prace przebiegają sprawnie, zgodnie z aktualnym harmonogramem robót. Z uwagi na ogromny zakres całej inwestycji, co przekłada się na jednoczesne prowadzenie prac w różnych miejscach, zwracamy się z apelem i prośbą do pieszych oraz kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.
Zdajemy sobie sprawę, że utrudnienia w ruchu i wynikające z nich ograniczenia będą uciążliwe, jednak są one konieczne, aby rewitalizacja Starego Rynku została sprawnie zrealizowana, a jej efekty mogły cieszyć nas wszystkich.
 
Poniżej prezentujemy krótką relację fotograficzną z placu budowy.
Autorem zdjęć jest Tomasz Kowaluk.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją