• Baner:                                                    . .
  • Baner:                                                           . .

Aktualności

Ilustracja do informacji: Sezon zawodów rozpoczęty!
07 2019

Sezon zawodów rozpoczęty!

27 kwietnia br. w Grodzisku Wielkopolskim, Skate Team Kowalów wziął udział w zawodach z cyklu Mistrzostwa Polski w półmaratonie, a imprezie towarzyszyły wyścigi dla dzieci. Przywieźliśmy „worek” medali. Spośród najmłodszych startowali: na dystansie 800 metrów – Matylda Guzenda, która zajęła 8 miejsce i Nadia Kozłowska, która ukończyła wyścig na 11 miejscu. Z dystansem 1 km zmierzył się Darek Komisarek i zajął 3 miejsce. Kolejny dystans to 3,1 km. Hania Sadowska zajęła miejsce 2, natomiast Lena Żywicka ukończyła bieg na 3 miejscu w swojej kategorii.
Staś Sikora wziął udział w dwóch wyścigach. Na dystansie 3,1 km zajął 2 miejsce, natomiast na dystansie 21,7 km zadebiutował z bardzo dobrym czasem i wynikiem. Z dystansem półmaratonu zmierzyło się wiele osób z naszego klubu, niektórzy po raz pierwszy. Staś Sikora, Iza Leśniewska, Antoni Józefowicz, Jakub Pater oraz Jan Sadowski. Wszyscy ukończyli wyścig z dobrym wynikiem. Cieszą nas także wyniki Anny i Agnieszki Walczak, które nawiązywały walkę z czołówką peletonu i swoje biegi ukończyły na bardzo dobrych miejscach. Ania Walczak ukończyła bieg na 6 miejscu i zajęła miejsce 2 w swojej kategorii. Agnieszka Walczak bieg ukończyła na 8 pozycji i dało jej to 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Daniel Piotrowski również walczył z czołówką męskiego peletonu i zajął 42 miejsce i 9 w swojej kategorii wiekowej. Rodzice także wzięli udział w zawodach. Ewa Sadowska zmierzyła się z dystansem fitness, Kinga Żywicka, Krystyna Piotrowska i Krzysztof Sadowski przejechali dystans półmaratonu.
Więcej zdjęć na profilu fb Gminy Rzepin.