Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Zapraszamy na monodram "Normalka" w MDK w Rzepinie
12 2019

Zapraszamy na monodram "Normalka" w MDK w Rzepinie

Serdecznie zapraszamy na sztukę pt. „Normalka”. Przedstawienie odbędzie się 29 czerwca 2019 r. (sobota) o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy jednocześnie do odbioru bezpłatnych kart wstępu, które dostępne są w MDK w Rzepinie.
 
Normalka to monodram Adama Andryszczyka opowiadający historię Bołtrysia (w tej roli gorzowski aktor Jan Mierzyński) alkoholika, którego podczas pijackich wizji nawiedza jego zmarły kolega Andryś.
Główny bohater prowadząc rozmowę ze swoim przyjacielem, opowiada gorzką historię swojego życia, które jest podyktowane alkoholem, strachem przed trzeźwością i normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie. Mimo totalnego rozkładu  psychicznego i fizycznego próbuje usprawiedliwiać samego siebie i swoje zachowania.
Czy zmarły kolega w postaci wiadra, krzesła, butelki czy wieszaka na ubrania, będzie w stanie przekonać go do normalności? Czy „silna wola” i samo zaparcie będą iskrą do podjęcia walki z samym sobą?
Wspaniała muzyka skomponowana przez Marka Popisa i projekcje multimedialne stworzone przez Bartosza Bandurę niesamowicie potęgują doznania podczas godzinnego spektaklu o potrzebie zrozumienia, akceptacji i walki z samym sobą.