Aktualności

Ilustracja do informacji: Podsumowanie sezonu 2019 Skate Team Kowalów
17 Październik 2019

Podsumowanie sezonu 2019 Skate Team Kowalów

Skate Team Kowalów może zaliczyć sezon 2019 do bardzo udanych. Trener Oswald Małachowski doprowadził naszych zawodników do zdobycia aż 16 medali Torowych i Ulicznych Mistrzostw Polski w kategoriach wiekowych na różnych dystansach:

Daniel Piotrkowski : Junior B, 100m

Skate Team Kowalów zostało piątym najlepszym klubem na Ulicznych Mistrzostwach Polski we Wrocławiu.

Wspaniałymi wynikami w tym sezonie może się także pochwalić Lena Żywicka, która po udanych startach w Mistrzostwach Polski została zaproszona na zgrupowanie kadry narodowej.

Darek Komisarek na wszystkich zawodach w tym sezonie wywalczył podium. Na zawodach dla dzieci towarzyszących Ulicznym Mistrzostwom Polski zajął 1. oraz dwa razy 2. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Stanisław Sikora zajął 2. miejsce wśród mężczyzn w biegu na 10 kilometrów podczas tegorocznego Maratonu Sierpniowego.
Gratulujemy klubowi Skate Team Kowalów i życzymy owocnych startów w kolejnym sezonie!