• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Atletic Team Rzepin podsumował rok 2019
17 2020

Atletic Team Rzepin podsumował rok 2019

 
Podsumowanie roku 2019 przez Atletic Team Rzepin
 
     Po zakończeniu roku 2019 nadszedł czas na sportowe podsumowanie tego okresu i przedstawienie kilku statystyk. Rok 2019 był dla Athletic Team Rzepin obfitujący w sukcesy sportowe. Koncentrując się na najważniejszych zawodach zawodnicy mogą się pochwalić szesnastoma medalami Mistrzostw Polski (11 złotych, 2 srebrnych i 3 brązowych, w klasyfikacji drużynowej TRZECI ZESPÓŁ W KRAJU!!!), siedmioma medalami Mistrzostw Europy (5 złotych i 2 srebrne), oraz sześcioma medalami Mistrzostw Świata (1 złoty i 5 srebrnych). Sztangiści brali również udział w hiszpańskim turnieju Tambores de Guerra, skąd przywieźli 4 srebrne i 1 brązowy medal.
     W 2019 roku na najważniejszych mistrzostwach Athletic Team Rzepin reprezentowało 14 zawodników, natomiast czynnie trenujących z drużyną jest kilkudziesięciu sympatyków sportów siłowych.
     Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
    Gmina Rzepin w 2019 r. w ramach realizaji zadań publicznych współfinansowała prowadzenie szkoleń i rozgrywek w podnoszeniu ciężarów oraz wyjazd zawodników sekcji atletycznej Athletic Team Rzepin na zawody sportowe w Zalesiu.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją