Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION
10 2020

Zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION

Serdecznie zapraszamy na koncert kameralny w wykonaniu TRIO REED CONNECTION, który będzie głównym punktem programu tegorocznych obchodów Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie. Koncert odbędzie się w ramach międzynarodowego festiwalu Dni Muzyki nad Odrą.
 
TRIO REED CONNECTION
niedziela, 8.marca  - godzina 17.00 - Sala MDK w Rzepinie.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION
Reed Connection Trio to zespół realizujący się na płaszczyznach zróżnicowanej literatury i stylistyki muzycznej przeznaczonej na trio stroikowe. Muzycy nie stronią jednocześnie od angażowania się w inne artystyczne przedsięwzięcia występując w zwiększonej obsadzie, w towarzystwie takich artystów jak m.in. Beata Bilińska, Boby McFerrin, Maciej Baranowski, Jan Krzeszowiec, Łukasz Łacny.
Wartą zauważenia jest również działalność popularyzatorsko-pedagogiczna w postaci organizowanych przez Reed Connection Trio Międzynarodowych Warsztatów Obojowych, których gośćmi byli dotychczas m.in.: Christian Hommel, Christoph Hartmann, Tytus Wojnowicz.
Zespół występował na wielu koncertach i festiwalach w Polsce i Europie. 
Wykonawcy są solistami Filharmonii Zielonogórskiej im. Tadeusza Bairda: Michał Mogiła - obój, Jarosław Podsiadlik - klarnet, Rafał Dołęga - fagot.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook