Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Fotorelacja z koncertu ukraińskiego zespołu "Perła"
26 Listopad 2019

Fotorelacja z koncertu ukraińskiego zespołu "Perła"

W sobotę 16 listopada w sali widowiskowej MDK odbył się koncert ukraińskiego zespołu PERŁA. Wystąpiły dzieci z Katolickiej Szkółki Sobotnio – Niedzielnej w Dolinie na Ukrainie. Koncert był okazją do wsparcia finansowego i rzeczowego polskich dzieci mieszkających na Ukrainie.
„Zespół Perła z Doliny z sobotnio-niedzielnej szkoły na Ukrainie składa ogromne podziękowania wszystkim, którzy wsparli  organizację  koncertów  i  tygodniowy pobyt w województwie lubuskim zespołu, w formie pomocy rzeczowej, finansowej, duchowej i  poświęcając swój czas.
Wyrażamy wdzięczność za zrozumienie potrzeb grupy polskich dzieci mieszkających na Ukrainie i Wasze wielkie serce, życząc każdemu z Was wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w realizacji życiowych planów.
Podczas niemal wszystkich koncertów organizowana była loteria fantowa, z której dochód został przeznaczony na cel charytatywny- budowę Polskiego Katolickiego przedszkola w Dolinie na Ukrainie. Najwięcej pieniędzy na ten cel zebrał podczas jednego koncertu ex aequo  RZEPIN i Międzyrzecz. „
Dziękujemy!   
 
Zapraszamy do fotogalerii.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook