Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Podsumowanie projektu „Wiosenne jodowanie i Piernikowy zawrót głowy”
27 Listopad 2019

Podsumowanie projektu „Wiosenne jodowanie i Piernikowy zawrót głowy”

21 listopada 2019 r. Stowarzyszenie działające na rzecz osób niepełnosprawnych „SŁONECZKO” w Rzepinie podsumowało projekt pn. „Wiosenne jodowanie i Piernikowy zawrót głowy”.  Był to projekt dofinansowany przez Gminę Rzepin na realizację zadania publicznego "Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Gminy Rzepin w 2019 r.”
Podsumowanie projektu było doskonała okazją, by podziękować  Burmistrzowi Rzepina Sławomirowi Dudzisowi oraz darczyńcom wspierających Stowarzyszenie „SŁONECZKO” za wszelką pomoc i życzliwość. Na zaproszonych gości czekały słodkości: ciastka, pierniki i pączki piernikowe. Uczestnicy warsztatów pochwalili się również własnoręcznie wykonanymi piernikami. Natomiast przygotowana prezentacja z realizacji projektu pozwoliła jeszcze raz powrócić  uczestnikom projektu nad nasze polskie morze i do pięknego Torunia, który na długo jeszcze pozostanie w ich pamięci.
W trakcie zakończenia i podsumowania projektu wszyscy mogli wysłuchać pięknej piosenki pt. „Kasztany” w wykonaniu Kingi oraz usłyszeć nowe wiersze Janka.
Pani Elżbieta Pych – Prezes Stowarzyszenia „SŁONECZKO” serdecznie podziękowała wszystkim osobom wspierającym Stowarzyszenie za  obecność oraz serce okazywane osobom niepełnosprawnym.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook