Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Generał Jarosław Mika Honorowym Obywatelem Gminy Rzepin!
14 Listopad 2023

Generał Jarosław Mika Honorowym Obywatelem Gminy Rzepin!

 
 
W dniu 9 listopada 2023 roku podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Rzepinie po raz pierwszy nadany został tytuł Honorowego Obywatela Gminy Rzepin!
To zaszczytne wyróżnienie z rąk Burmistrza Rzepina Sławomira Dudzisa i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Rzepinie Dariusza Wąsowicza odebrał Generał Jarosław Mika.
 
"Dziś chciałbym wyróżnić człowieka wyjątkowego, z dumą mówiąc, że to Mieszkaniec naszej gminy! Nadany przez Radę Miejską tytuł jest wyrazem uznania dla zasług i dorobku Pana Generała zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i działalności na rzecz społeczności Gminy Rzepin! Pan Generał zawsze interesował się lokalnymi wydarzeniami, wykazując zaangażowanie w ich organizację dzięki czemu ranga wielu wydarzeń w naszej Gminie wzrastała to niebywałych rozmiarów! To właśnie z inicjatywy Generała powstały i od kilku lat z powodzeniem funkcjonują klasy o profilu wojskowym z Zespole Szkół w Rzepinie! Poprzez to Wyróżnienie wyrażamy wdzięczność za wkład w życie społeczne naszej gminy i regionu!" - powiedział Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis!
 
Serdecznie gratulujemy!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook