Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis serdecznie zaprasza wszystkie dzieci z terenu Gminy Rzepin na wspólne świętowanie o okazji Dnia Dziecka!
30 maja - sobota!
Plac Ratuszowy w Rzepinie!
godz. 12:00–18:00!
Na najmłodszych czekać będzie mnóstwo radości: dmuchane miasteczko, zjeżdżalnie, coś słodkiego, niespodzianki i wyjątkowy gość — wiewiór Krzysio!
To będzie kolorowe, rodzinne popołudnie pełne uśmiechu, zabawy i dobrej energii.