• Baner:                            . .
 • Baner: . .
 • Baner:                          . .
 • Baner:                              . .
 • Baner:                               ' '
Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Ferie zimowe w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie 1. tydzień- jak było?
01 2019

Ferie zimowe w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie 1. tydzień- jak było?

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Przedstawiamy fotorelację z I tygodnia ferii . A działo się wiele. Odbyły się m. in. warsztaty: taneczne, cyrkowe, iluzji, kulinarne oraz warsztaty artystyczne dekupaż.  Kalendarium wydarzeń przedstawia się następująco:
We wtorek 15 stycznia uczestnicy zajęć udali się ponad 50 – osobową grupą na lodowisko do Słubic
W środę 16 stycznia dzieci poznały tajniki sztuki cyrkowej, a młodsza grupa dzieci ozdobiła na warsztatach dekupaż plastikowe doniczki. Można było także obejrzeć ciekawe bajki w „kinie feryjnym”. Czwartek 17 stycznia to warsztaty kulinarne w Starkowie, w których wzięło udział przeszło 50 osób. Królowały naleśniki na słodko. Wpierw pod okiem p. Marioli Białej z Drzeńska powstało naleśnikowe ciasto, a następnie barwne naleśniki: czerwone, niebieskie, zielone. Powstały cudne i bardzo smaczne „naleśnikowe obrazy”. Popołudnie uczestnicy zajęć spędzili w  MDK z Panem Magicznym, który przeniósł do swojego czarodziejskiego świata. Niezwykły pokaz magii sprawił, że każdy na chwilę poczuł się jak dziecko i uwierzył w czary. Później odbyły się magiczne warsztaty iluzji, na których magik zdradził niektóre sztuczki.
W piątek 18 stycznia na warsztatach dekupaż starsza grupa dzieci ozdobiła metodą serwetkową i techniką postarzania szklane butelki. W ten dzień także można było poznać zasady najbardziej cenionych współczesnych gier planszowych na 2 – godzinnych zajęciach prowadzonych przez Wojtka Tomczaka. A tydzień zakończył się późnym popołudniem z Teatrem TAK przedstawieniem pt. „ O pchle co manier nie miała”. Serdecznie dziękujemy instruktorom, a także Wam Drogie Dzieci, za tak liczny udział we wszystkich zajęciach !

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją