Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: ”Dylematy między kawą i herbatą”
21 2020

”Dylematy między kawą i herbatą”

17 września w Lubiechni Małej odbyły się kolejne warsztaty dla  osób niepełnosprawnych skupionych w Stowarzyszeniu „SŁONECZKO”. Tym razem były to warsztaty  z parzenia kawy i herbaty.
Jest to kolejny etap realizacji projektu pn. “TworzyMY w Rzepinie”  dofinansowanego przez Gminę Rzepin w ramach zadania publicznego – Wspieranie ochrony i promocji zdrowia tj.: „Prowadzenie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych na terenie Gminy Rzepin w 2020 r."  
Balista Pani Marzena, która prowadziła warsztaty przedstawiła uczestnikom krótką historię związaną z kawą i herbatą . Mówiła o walorach smakowych tych dwóch trunków. Była degustacja oraz pokaz parzenia kawy różnymi sposobami – przy pomocy kawiarki, AeroPressu, ekspresu i tradycyjnie po turecku. W ramach warsztatów stworzyliśmy kawę na bazie naszej rodzimej wody „Rzepinianka”.
Nasze warsztaty odwiedziła również właścicielka „Rzepinianki” Pani Jelena Kriwko, której serdecznie dziękujemy za wsparcie udzielane naszemu stowarzyszeniu oraz przedstawiciele Powiatowej Rady Seniorów: Pani Barbara Kwiatkowska - Przewodnicząca i Pan Andrzej Pych - Członek tejże rady.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria zdjęć

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook