Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Jednostka Centralna Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży prowadzi nabór projektów na rok 2024
08 2024

Jednostka Centralna Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży prowadzi nabór projektów na rok 2024

 
 
Informujemy, że Jednostka Centralna Polsko – Niemieckiej Współpracy Młodzieży prowadzi nabór projektów na rok 2024.
 
Jednostka Centralna oferuje wsparcie i dofinansowanie dla instytucji samorządowych, kultury, przedszkoli, szkół, stowarzyszeń, klubów sportowych i wszelkich podmiotów, które mają kontakt z młodzieżą. Dnia 13 lutego zostanie przeprowadzone szkolenie w biurze Euroregionu dotyczące zasad wnioskowania oraz rozliczania projektów PNWM. Link do formularza z rejestracją: https://forms.gle/PuebhzpgGJeny6Ry6. Na życzenie przeprowadzane są również szkolenie dla chętnych podmiotów, w ustalonym wspólnie terminie i miejscu.
 
W związku z powrotem instytucji do regularnej i częstej współpracy po okresie pandemii, należy spodziewać się wyczerpania środków już w pierwszym półroczu. Prosimy o składanie wniosków do końca lutego 2024 r.
 
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie: 95 735 84 47 (nr wewn. 38), mailowo: e-mail bądź osobiście w biurze: Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu „Pro Europa Viadrina”, ul. Łokietka 22, 66-400 Gorzów Wlkp.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook